asdfa asdfas
asdfa asdfas
09.08.2020 - 17.56
Štěstí i zkušenost
je dostaly na Dakar
Zkušení čeští rallyoví jezdci v exkluzivní premiéře dokumentu Cesta na Dakar.
Česká země, se svou pátou největší účastí na nejslavnější Rallye Dakar, vychovala celou řadu opravdu talentovaných jezdců legendárních náklaďáků, rychlých motorek nebo moderních čtyřkolek. Slavní dakarští jezdci jako Rostislav Plný nebo Zdeněk Tůma začali svou kariéru na domácích tratích a za první zkušenosti vděčí mistrovství ČR Offroad Maratonu. Známý offroadový šampionát oslavil již dvacet let a stal se tak neodmyslitelnou součástí tréninku nejen za řidítky.
Letošní mistrovství se podařilo úspěšně rozjet a na slavné dobřanské trati nastaly souboje mistrů. Vznikl tak unikátní dokument z produkce DIGITAL EXPERIENCE, který Vám, našim fanouškům, exkluzivně přinášíme ve videu výše.
Filmové studio DIGITAL EXPERIENCE nedávno odvysílalo na televizi Nova Sport akční dokument o závodech na starých trasách do Dakaru. Pokud Vás láká Afrika, můžete saharské dobrodružství znovu prožít zde: https://vimeo.com/ondemand/ciljmenemdakar
Audiovizuální obsah a marketing zajišťuje společnost DIGITAL EXPERIENCE, content provider televizních stanic Nova Sport a Televize Seznam.